Karty Skylink Poprad a CSlink Poprad - Satelitná technika Poprad - satelity Poprad, predaj satelitov, montáž satelitov.

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Karty Skylink Poprad a CSlink Poprad

Karta Plustelka

Karta Plustelka

Prístupová karta Plustelka

Irdeto smart karta
Iba pre zariadenia s podporou DVB-T2 a MPEG4
vhodná do certifikovaného irdeto dekódovacieho modulu s rozhraním Ci+
možné použiť aj pre riešenie so set-top boxom s certifikovanou irdeto čítačkou

19.90 € Vložiť
Karta SKYLINK HD M7

Karta SKYLINK HD M7

Karta Skylink je určená k sprístupneniu kódovaných televíznych programov zo satelitov ASTRA 23,5°E a ASTRA 19,2°E na území SR alebo ČR.
Vyžaduje satelitný prijímač s certifikovanou čítačkou resp. CA modulom pre systém Irdeto™.

19.90 € Vložiť
Karta ANTIK SAT

Karta ANTIK SAT

Dekódovacia karta AntikSAT

Pomocou satelitnej dekódovacej karty od Antiku máte možnosť dekódovať takmer 80 najsledovanejších TV kanálov na Slovensku. Viac ako 1/3 kanálov sa vysiela v HD kvalite.
Karta zároveň umožňuje dekódovanie ďalších cca 100 obľúbených slovenských, českých a maďarských TV kanálov, ktoré sú distribuované cez internet.
Karta komunikuje so zariadeniami podporujúcimi systém CONAX a vysielací kodek H265 HEVC.

19.90 € Vložiť
Dekódovací modul Irdeto SMIT

Dekódovací modul Irdeto SMIT

Certifikovaný dekódovací modul Skylink READY IRDETO spolupracujúci s kartami Skylink IRDETO, ICE a inými dekódovacimi kartami v systéme IRDETO. Aktualizácia software OTA cez družicu. Modul funguje iba v CI+ slotoch.

39.90 € Vložiť
Dekódovací modul SMIT Plustelka

Dekódovací modul SMIT Plustelka

Bezkartový modul SMIT k službe Plustelka
• Vhodný iba pre TV so zabudovaným DVB-T2 tunerom s MPEG4 dekóderom
• zabudovaná prístupová karta k službe Plustelka
• Vhodný do CI+ rozhrania príjimača
• Irdeto cloaked CA

45.90 € Vložiť
Dekódovací modul CAM 701 SKYLINK

Dekódovací modul CAM 701 SKYLINK

Dekódovací modul CAM 701 je zariadenie, ktoré dekóduje satelitný signál a používa sa predovšetkým v prípade, keď zákazník Skylinku vlastní televízny prijímač so zabudovaným satelitným tunerom DVB-S2 a preto nepotrebuje navyše satelitný prijímač.

Na rozdiel od iných dekódovacích modulov má tento modul už vloženú dekódovaciu kartu Skylink pracujúcu v systéme Viaccess Orca. Túto kartu nie je možné vybrať a modul je určený výhradne pre príjem služieb Skylink. Jedenásťmiestne číslo tejto karty nájdete na samolepke na zadnej strane modulu.

54.90 € Vložiť
Karta Štandard HD M7 je v prevedení Irdeto a je určená výhradne do prijímačov/CAM modulov s dekodérom Irdeto a certifikáciou Skylink READY.

Satelitná televízia Skylink vám umožní prijímať stovky nekódovaných a kódovaných televíznych programov. Karta Skylink slúži k sprístupneniu kódovaných televíznych programov zo satelitu ASTRA 23,5°E a ASTRA 19,2°E na území ČR alebo SR.

V ponuke Skylink sú nasledujúce typy kariet:

Skylink Standard HD M7

Na trhu sú dekódovacie karty v predaji pod obchodným názvom Karta Standard HD M7 za odporúčanú maloobchodnú cenu 19,90 EUR vrátane DPH. Karty je možné kúpiť u vybraných predajcov satelitnej techniky alebo elektro.

Po zakúpení dekódovacej karty je nevyhnutná Registrácia služieb Skylink (Registračný poplatok je 39,90 € jednorazovo vrátane DPH) a úhrada Servisného poplatku (55,60 €/rok vrátane DPH), čím dôjde k uzatvoreniu zmluvy, ktorej obsah je bližšie špecifikovaný vo Všeobecných obchodných podmienkach Skylink. Podrobné pokyny o Registrácii služby Skylink sú uvedené v balení karty.

Upozornenie!

Skylink nezaručuje bezchybnú funkčnosť karty v prijímačoch a dekódovacích moduloch bez označenia Skylink READY.

Karta NEXT

Táto karta je určená výhradne záujemcom o službu DRUHÁ KARTA a umožňuje príjem platených služieb Skylink na dvoch televízoroch nezávisle od seba v rámci jednej domácnosti (programová ponuka na novej karte bude kopírovať ponuku na pôvodnej „materskej“ karte). 
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky