Karty a CI moduly Skylink, Antik a Plustelka Poprad - Satelitná technika Poprad - satelity Poprad, predaj satelitov, montáž satelitov.

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Karty a CI moduly Skylink, Antik a Plustelka Poprad

Karta Antik SAT

Karta Antik SAT

ANTIK dekódovacia karta umožňuje sledovať až 80 kanálov v rámci Slovenskej republiky.
Umožňuje dekódovať ďalších 100 kanálov zo Slovenska, Čiech a Maďarska, ktoré sú distribuované cez internet.
Karta komunikuje v systéme CONAX. Odporúčame zakúpenie boxu s H.265.

10.00 € Vložiť
Karta SKYLINK HD M7

Karta SKYLINK HD M7

Nový typ karty Standard HD M7 je v prevedení Irdeto a je určená výhradne do prijímačov/CAM modulov s dekodérom Irdeto a certifikáciou Skylink READY. Ku karte je treba doplatiť registračný poplatok + Servisný poplatok na aktivačných predajnách Skylink.

19.90 € Vložiť
Irdeto cloakedCA Plustelka dekódovací modul

Irdeto cloakedCA Plustelka dekódovací modul

CA modul Plustelka (bezkartový) určený pre službu Plustelka.

Dôležité upozornenie
Bezkartový modul - nie je potrebná prístupová karta Voľná telka
Pred prvotnou aktiváciou cez SMS alebo registráciou musí byť modul zasunutý v DVB prijímači / televízore s naladeným signálom MUX4.
Vhodné pre použitie ak váš televízny prijímač spĺňa podmienky:
MPEG4 formát
CI+ slot
DVB-T2 tuner
Ak váš súčasný televízor má zabudovaný DVB-T2 prijímač s MPEG4 ekodérom a rozhraním pre dekódovací modul, môžete si ho pripojiť k anténe a po vložení modulu môžete začať sledovať digitálne terestriálne vysielanie.
Modul SMiT Irdeto cloakedCA
zabudovaná prístupová karta k službe Plustelka
CI rozhranie s podporou protokolov CI a CI+(televízor, settopbox, ...)

47.90 € Vložiť
CAM Viaccess Skylink Ready modul

CAM Viaccess Skylink Ready modul

Modul CAM 701 Viaccess Neotion so zabudovanou kartou Skylink je zariadenie, ktoré dekóduje satelitný signál a používa sa hlavne v prípade, ked zákazník Skylinku vlastní televízny prijímač so zabudovaným satelitným tunerom DVB-S2 a teda nepotrebuje navyše satelitný prijímač. Jedná sa o licencované dekódovacie moduly pre príjem satelitnej televízie Skylink v HD kvalite. Výrobcom týchto modulov je firma Neotion.

52.00 € Vložiť
Karta SKYLINK štandard HD M7 je v prevedení Irdeto a je určená výhradne do prijímačov/CAM modulov s dekodérom Irdeto a certifikáciou Skylink READY.

Satelitná televízia Skylink vám umožní prijímať stovky nekódovaných a kódovaných televíznych programov. Karta Skylink slúži k sprístupneniu kódovaných televíznych programov zo satelitu ASTRA 23,5°E a ASTRA 19,2°E na území ČR alebo SR.

Po zakúpení dekódovacej karty je nevyhnutné neodkladne Registrovať služby Skylink, čím dôjde k uzatvoreniu zmluvy, ktorej obsah je bližšie vymedzený vo Všeobecných obchodných podmienkach Skylink pre Slovenskú republiku. Bez platnej registrácie nie je možné prijímať žiadne kódované programy Skylink. (Registračný poplatok je 39,90 € jednorazovo vrátane DPH).

Kódované programy sú rozdelené do programových balíčkov. Vyberte si z pripravených balíčkov alebo si zvolte svoje obľúbené programy.

Upozornenie!

Skylink nezaručuje bezchybnú funkčnosť karty v prijímačoch a dekódovacích moduloch bez označenia Skylink READY. Zoznam prijímačov s označením Skylink READY nájdete tu.

Skylink NEXT

Služba Druhá karta vám umožní zrkadliť programovú ponuku z vašej hlavnej dekódovacej karty na ďalší televízor v domácnosti*, a to prostredníctvom dekódovacej karty s označením NEXT:. Karta NEXT obsahuje služby totožné s hlavnou kartou – už nie je potrebné znovu hradiť programový balíček.; Ročný poplatok za obstaranie služby vrátane karty NEXT je 44,40 Eur.

Často je táto služba označovaná ako "Multiroom". Ak máte na vašej hlavnej karte napr. balíček Kombi a v druhej miestnosti by ste sa na tieto programy chceli tiež pozerať, je pre vás karta NEXT so službou Druhá karta ideálna. Vďaka nej budete mať balíček Kombi v oboch miestnostiach a to úplne s nezávislým ovládaním.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky