Smart TV box Poprad - Satelitná technika Poprad - satelity Poprad, predaj satelitov, montáž satelitov.

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Smart TV box Poprad

Smart TV Box Nano 3, Nano 3T a Nano 3S OLED.

Smart TV box Nano 3 je unikátne zariadenie s integrovaným Wifi pripojením, ktoré umožňuje sledovať digitálnu televíziu s bohatou ponukou TV kanálov iba prostredníctvom internetu a to aj mimo siete Antiku.

Ste často na miestach bez príjmu bežných slovenských či českých programov? Antik TV prinesie cez internet aj do Vašej obývačky Vaše obľúbené stanice bez ohľadu na to, kde práve bývate.

Živé vysielanie 90 slovenských a českých TV staníc
● 20-dňový TV archív
● 14-dňový prehľad TV programov
● Až 7 zariadení za jednu cenu
● TV v mobile, či tablete v cene predplatného
● nízka spotreba dát - vďaka úspornému kodeku HEVC ušetríte na internetovom paušále

Využite službu až na 7 zariadeniach za cenu jedného.
NA DOMA 2x - 2 set-top boxy súčasne
DO VRECKA 5x - 5 mobilných zariadení

Stačí, ak si vyberiete niektorý z balíkov a na 1 účet pozeráte televíziu až na siedmych zariadeniach. Dve zariadenia sú viazané na televízor a ďalších päť môžu byť zariadenia (tablet alebo smartfón) s operačným systémom iOS alebo Android. Sme experti na internetové vysielanie, ktorému sa venujeme už viac ako 10 rokov. Ako prví sme na Slovensko priniesli TV cez internet, radi pripojíme aj Vás.

Smart TV box NANO 3S s OLED displejom

Smart TV box NANO 3S s OLED displejom

Antik Nano 3S s OLED displejom

Najnovšia verzia obľúbeného Hybridného satelitného Antik NANO 3S teraz už aj so vstavaným OLED displejom zobrazujúcim čas, názov stanice či názov vysielanej relácie a iné. a s neskutočnou kvalitou obrazu v rozlíšení až UHD/4K a podporou HDR (High Dynamic Range) STB Umožňuje sledovať ako satelitnú, tak aj digitálnu/IPTV televíziu s bohatou ponukou TV kanálov. Okrem sledovania televízie ponúka aj smart funkcie ako TV archív, nahrávanie, EPG, YouTube, USB Media player, a ďalšie.

99.00 € Vložiť
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky