Smart TV box Poprad - Satelitná technika Poprad - satelity Poprad, predaj satelitov, montáž satelitov.

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Smart TV box Poprad

Smart TV Box NANO 3, Smart TV Box MINI 3

Smart TV box Nano 3 je unikátne zariadenie s integrovaným Wifi pripojením, ktoré umožňuje sledovať digitálnu televíziu s bohatou ponukou TV kanálov iba prostredníctvom internetu a to aj mimo siete Antiku.

Poznámka:
Pre správne fungovanie služby Digitálna TV v sieti ANTIK prostredníctvom Smart TV boxu Nano, je nutné aby zákaznik vlastnil sieťové zariadnie WiFi router, do ktorého je privedený internet od ANTIKU.

Smart TV box MINI 3 je unikátne zariadenie, ktoré umožňuje sledovať digitálnu televíziu s bohatou ponukou TV kanálov iba prostredníctvom internetu a to aj mimo siete Antiku. Svoje obľúbené kanály si od teraz naladíte aj prostredníctvom zabudovaného DVB-S tunera.


Smart TV Box NANO 3

Smart TV Box NANO 3

Najnovšia verzia obľúbeného SmartTVBoxu s neskutočnou kvalitou obrazu v rozlíšení až UHD/4K a podporou HDR (High Dynamic Range). Umožňuje sledovať digitálnu televíziu s bohatou ponukou TV kanálov prostredníctvom internetového pripojenia. Okrem televízie ponúka smart funkcie ako TV archív, nahrávanie, EPG, YouTube, USB Media player, a ďalšie. Antik SmartTVbox Nano3 umožňuje sledovať televíziu bez antény a PC. Postačuje iba internet s priemernou stabilnou rýchlosťou 2mbps od ktoréhokoľvek providera a sledujete televíziu tak, ako ste boli doteraz zvyknutí, napríklad pri satelitnom alebo káblovom príjme.

89.00 € Vložiť
Smart TV Box MINI 3

Smart TV Box MINI 3

ANTIK Mini 3S je vylepšený satelitný set-top box, ktorý súčasne umožňuje sledovať satelitné aj internetové vysielanie a je unikátny podporou 4K/ Ultra HD rozlíšenia. Jedinečná je služba TV archívu, z ktorého si vyberiete ľubovoľnú reláciu najsledovanejších staníc až 7 dní dozadu, prípadne aktuálny program pozastavíte alebo pretočíte späť (timeshift). Služba IPTV obohacuje satelitné programové balíky o veľké množstvo TV programov a rádií, vďaka čomu používateľovi umožní prístup k najväčšiemu počtu kanálov medzi satelitnými službami - takmer 200!

105.00 € Vložiť
Vďaka HDMI portu môžete sledovať kanály vo vysokom rozlíšení.*Schéma zapojenia smart TV BOXU v domácnosti:


 
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky