Predaj a montáž satelitov v Poprade - Satelitná technika Poprad - satelity Poprad, predaj satelitov, montáž satelitov.

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Predaj a montáž satelitov v Poprade

Montáž satelitov Poprad.
Vážení zákazníci.

Vami zakúpený satelit, či satelitný komplet Vám radi prídeme namontovať a zapojiť.

Montáž satelitu realizujeme vlastnými odborníkmi s dlhoročnou praxou a skúsenosťami v tejto oblasti. Sme vybavení najmodernejšou technikou, sme teda pripravení namontovať vám satelitnú anténu, či iný satelitný komponent presne podľa Vašich požiadaviek a predstáv. Ak sa jedná o montáž satelitného kompletu zakúpeného v našej predajni, odpadá Vám problém s garanciou záruky.

Realizujeme montáže rôznych druhov satelitných antén, vybudovanie televíznych a satelitných rozvodov na rodinné domy, bytovky, hotely, inštitúcie.

Montáž satelitu zahŕňa namontovanie konzoly, inštaláciu satelitnej antény, prepojenie so satelitným prijímačom, odborné naladenie satelitného zariadenia a vami zvoleného programového balíka. Zaškolenie obsluhy je samozrejmosťou.

Konečná cena za montáž satelitov, alebo antén sa určuje dohodou po obhliadke.

V cene montáže je zahrnutá komplexná dodávka Vami zvoleného satelitného kompletu, inštaláciu nových, resp. rekonštrukciu už existujúcich televíznych či satelitných rozvodov, Vami zvolený programový balík, konfigurácia televízora (viacerých televízorov a satelitných prijímačov v hoteloch, penziónoch a pod.), naladenie programov a zaučenie obsluhy.

Budeme radi, ak nám zavoláte a dohodnete si stretnutie s našim pracovníkom.


 
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky